درد سایه دائم و هاشور ابرو چقدره؟ | آیا انجام سایه و هاشور ابرو، خونریزی داره؟

یکی از اولین سئوالات و نگرانی هایی که ممکن است برای افرادی که می خواهند برای اولین بار سایه دائمی یا هاشور ابرو انجام دهند پیش بیاید این است که “آیا سایه دائم ابرو یا هاشور ابرو درد دارد؟” یا ” زمان انجام سایه یا هاشور ابرو، ابرو دچار خونریزی می شود؟”  در این مطلب می خواهیم درباره میزان درد ،خونریزی و نکاتی که باید قبل از انجام سایه دائم و هاشور ابرو بدانید را به صورت کامل توضیح دهیم؛ پس با ما تا پایان مطلب همراه باشید.درد سایه و هاشور ابرو

درد سایه دائم ابرو و هاشور ابرو چقدر است؟

ابرو یکی از قسمت های صورت است که در هنگام انجام تاتو کمترین درد را دارد البته میزان آستانه درد در افراد مختلف ، متفاوت است اما با وجود روش های جدید و مواد بی حسی که قبل از انجام سایه دائم یا هاشور ابرو زده می شود درد سایه دائم و هاشور ابرو بسیار کم و کاملا قابل تحمل است.

آیا انجام سایه دائم یا هاشور ابرو خونریزی دارد؟

اگر برای انجام سایه یا هاشور ابرو از روش های استاندارد (میکروبیلیدنگ یا میکروپیگمنتیشن) استفاده کنید به هیچ عنوان خونریزی ندارد و فقط بر روی ابرو خراشهایی بسیار کوچکی ایجاد می شود . که این خراشها اصلا درد یا خونریزی ندارند.

اقدامات لازم برای کاهش درد و اضطراب قبل از انجام سایه دائم یا هاشور ابرو :

1-اگر جزو کسانی هستید که از انجام سایه دائم یا هاشور ابرو ترس دارید یا پوست بسیار حساسی دارید نیم ساعت قبل از انجام سایه دائم یا هاشور ابرو، نصف قرص آلپرازولام (Alprazolam) یا یک عدد قرص ژلوفن یا هر قرص آرامش بخش دیگه ای را مصرف کنید.

2-قبل از ورود به جلسه تاتو حتما یک نوشیدنی یا یک خوارکی قندی مثل شکلات یا انواع آبمیوه ها میل نمایید.

نویسنده: مینا طاهریان
(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

جهت مشاوره رايگان در زمينه تاتو ، هاشور و اسکالپ سر با شماره 09139021990 تماس بگيريد.
توضیحات
تاریخ بازدید
امتیاز به :
درد سایه دائم و هاشور ابرو چقدره؟ | آیا انجام سایه و هاشور ابرو، خونریزی داره؟
امتیاز دهنده
51star1star1star1star1star