رنگ فیبروز ابرو (اطلاعات کامل + قیمت)

اگر شما یک تاتو کار باشید و بخواهید برای اولین بار از رنگ های فیبروز استفاده کنید شاید سئوالات زیادی برایتان پیش بیاید مثلا “واقعا کیفیت  رنگ های فیبروز خوبه ؟” یا “ماندگاری رنگ های فیبروز  چقدره؟” یا “قیمت رنگهای فیبروز چقدره?” در این مطلب می خواهیم رنگ های فیبروز را به صورت کامل توضیح دهیم ؛ پس با ما تا پایان مطلب همراه باشید.

فیبروز ابرو

رنگ های فیبروز  توسط چه برند و کشوری تولید می شوند .

رنگ های فیبروز  ساخت کشور آلمان هستند ولی تحت برند شرکت فی (phi) که یک شرکت صربستانی است تولید می شوند .

(برانکو بابیک موسس و رئیس آکادمی و شرکت فی (phi) می باشد که ابداع کننده متدهای فیکانتور و فیبروز می باشد و از  نام این متدها برای رنگها استفاده کرده است .)

انواع رنگ های فیبروز :

تا کنون پنج نسل متفاوت از رنگهای فیبروز تولید شده است ولی اکنون نسل سوم از رنگهای فیبروز یعنی سری SUP وپنجم رنگهای فیبروز یعنی سری SUPE در بازار موجود است . که در اینجا هر کدام را به صورت جداگانه توضیح می دهیم:

(نسل چهارم از رنگهای فیبروز هم از سری SUPE بوده ولی با کمی تغییرات و بهبود کیفیت به سری پنجم ارتقا پیدا کرده است)

الف)رنگهای فیبروز نسل SUP :

رنگ های نسل SUP که در حقیقت نسل سوم رنگهای فیبروز هستند و در اندازه های (10ml) تولید می شوند این رنگ ها مناسب برای استفاده در روش دستی میکروبلیدینگ و دستگاه میکروپیگمنتشن هستند .رنگهای سری SUP دارای پنج رنگ  ,fox-golden brown -brown3- brown2 – borwn1 برای ابروها هستند . در تصویر زیر می توانید این رنگ ها را بببینید.

رنگهای فیبروز

ب)رنگهای فیبروز نسل SUPE :

رنگهای نسل SUPE  جدیدترین و بهترین نوع رنگهای فیبروز هستند این رنگها  در اندازه های  (5ml) تولید می شوند و مناسب برای روش میکروبلیدینگ هستند. رنگهای سری SUPE نسبت به رنگهای سری های قبل کیفیت و ماندگاری بالاتری دارند این رنگها دچار ریزش نمی شوند چون در ترکیبات این رنگ ها از الکل استفاده نشده است و ته رنگ قرمز ، بنفش و خاکستری بر روی ابرو ایجاد نمی کنند. رنگهای سری SUPE دارای پنج رنگ  ,fox-golden brown -brown3- brown2 – borwn1 برای ابروها هستند . در تصویر زیر می توانید این رنگ ها را بببینید.

رنگ فیبروز

ویژگی های رنگهای فیبروز :

1-مواد استفاده شده در رنگ های فیبروز کاملا گیاهی هستند و بعد از مدتی کاملا جذب پوست می شوند.

2-در ترکیبات رنگهای فیبروز از ترکیبات حساست زایی مانند عنصر نیکل استفاده نشده است که این امر باعث می شود که این رنگ ها حساسیت زا نباشند.( حساست زا بودن عنصر نیکل در بعضی از جواهرات بدلی که باعث قرمزی و خارش می شوند کاملا مشهود است)

3-رنگهای مخصوص سایه و هاشور فیبروز دارای ته رنگ قرمز نمی باشند زیرا در ترکیبات این رنگ های از اکسید آهن استفاده نشده است .(شاید مشکل ته رنگ قرمز را در بعضی افراد که سالها قبل تاتو ابرو کرده اند دیده باشید)

4-در رنگهای سری SUPE فیبروز، ته رنگ قرمز ، بنفش و خاکستری ایجاد نمی شود.

5- رنگهای سری SUPE فیبروز ریزش رنگ ندارند چون در ترکیبات آنها از الکل استفاده نشده است.

6- رنگ های فیبروز به راحتی و بدون به جا گذاشتن ته رنگ قرمزی با استفاده از لیزر پاک می شوند .

ماندگاری رنگ های فیبروز:

ماندگاری رنگهای فیبروز بستگی به نوع پوست فرد و عمق کاشت رنگ دارد ولی به طور کلی ماندگاری رنگ های فیبروز در حد متوسط هست و به خاطر ارگانیک بودن این رنگها  بعد از مدتی جذب پوست می شوند . البته رنگهای سری SUPE ماندگاری خوبی نسبت به رنگهای سرهای قبل فیبروز و رنگهای دیگر دارند.

پاک کردن سایه و هاشور با رنگ فیبروز :

پاک کردن هاشور یا سایه ابرویی که با رنگ های فیبروز کار شده است بسیار راحته و بدون به جا گذاشتن ته رنگ قرمزی با لیزر کاملا پاک می شود. البته بدون استفاده از لیزر هم بعد از مدتی رنگ های فیبروز جذب بدن می شوند و کاملا پاک می شوند.

قیمت رنگ های فیبروز:

قیمت رنگهای سری SUP که در اندازه (10ml) عرضه می شوند در حدود 40 یورو می باشد که با یورو 10 هزار تومانی در حدود 400 هزار تومان قیمت دارد.

قیمت رنگهای سری  SUPE که در اندازه (5ml) عرضه می شوند در حدود 29 یورو می باشد که با یورو 10 هزار تومانی در حدود 290 هزار تومان قیمت دارد.

(برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ها می توانید به فروشگاه محصولات فیبروز مراجعه کنید)

چند نکته درباره رنگ های فیبروز:

نکته 1: چون رنگ پوست اکثر ایرانی ها سرده ، برای اینکه بتوانید از رنگ های فیبروز نتیجه بهتری بگیرید بهتر است بر اساس رنگ پوست مشتری به رنگ پایه ، رنگ زرد یا نارنجی اضافه کنید.

نکته 2: برای ترکیب رنگهای فیبروز باید حتما از رنگهای خود فیبروز استفاده کنید . مثلا نمی توانید رنگ قهوه ای فیبروز را با رنگ زرد از یک مارک دیگه ترکیب کنید.

نکته 3 : برای بدست آوردن بهترین نتیجه از رنگهای فیبروز، رنگ سایه و هاشور را بر اساس رنگ موی طبیعی فرد انتخاب کنید.

نویسنده: مینا طاهریان
(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

جهت مشاوره رايگان در زمينه رنگهای فیبروز با شماره 09120054522 تماس حاصل فرمایید.

 

توضیحات
تاریخ بازدید
امتیاز به :
رنگ فیبروز ابرو (اطلاعات کامل + قیمت)
امتیاز دهنده
51star1star1star1star1star