فیبروز ابرو چیست؟

اگر قصد انجام هاشور یا سایه ابرو را داشته باشید شاید توی تبلیغات اسم هایی مثل “فیبروز ابرو” یا “میکروبیلدینگ فیبروز” یا طبق متد فیبروز” را شنیده باشید .در این مطلب می خواهیم تمام نکاتی که باید درباره فیبروز ابرو بدانید را به صورت کامل توضیح دهیم؛ پس با ما تا پایان مطلب همراه باشید.
فیبروز ابرو چیست

فیبروز ابرو چیست؟

فیبروز ابرو  (phibrows)یک متد جدید برای انجام هاشور و سایه ابرو است .پایه اصلی متد فیبروز، ایجاد یک هاشور یا سایه ابرو بر پایه هماهنگی ابروها با شکل کلی صورت است به صورتیکه بیشترین هماهنگی و زیبایی را بقیه اجزاء صورت داشته باشد و در عین حال ظاهر هاشورها کاملا شبیه به ابروهایی واقعی باشد.

روش انجام سایه و هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز:

برای انجام سایه و هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز از قلم دستی میکروبیلدینگ استفاده می شود . سوزن های استفاده شده در این قلم یکبار مصرف هستند و بعد از هر بار استفاده تعویض می شوند (البته بعضی از قلم ها کلا یکبار مصرف هستند و بعد از هر بار استفاده تعویض می شوند ) که این امر از نظر بهداشتی بسیار اهمیت دارد . در تصویر زیر می توانید فرم کلی قلم های میکروبیلدینگ فیبروز را ببینید.
دستگاه فیبروز ابرو

ماندگاری هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز:

ماندگاری هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز بستگی به نوع پوست بین یک ماه تا یک سال می باشد . البته با رعایت یکسری نکات می توان ماندگاری هاشور ابرو با متد فیبروز را تا سه سال افزایش داد . برای اطلاعات بیشتر می توانید مطلب زیر را بخوانید.

رنگ های مورد استفاده در سایه و هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز:

رنگ های فیبروز ساخت کشور آلمان هستند این رنگ ها به خاطر ویژگی های زیر یکی از بهترین رنگ ها برای استفاده برای سایه و هاشور ابرو هستند.

1-مواد استفاده شده در رنگ های فیبروز کاملا گیاهی هستند و بعد از مدتی کاملا جذب پوست می شوند.

2-در ترکیبات رنگهای فیبروز از ترکیبات حساست زایی مانند عنصر نیکل استفاده نشده است که این امر باعث می شود که این رنگ ها حساسیت زا نباشند.( حساست زا بودن عنصر نیکل در بعضی از جواهرات بدلی که باعث قرمزی و خارش می شوند کاملا مشهود است)

3-رنگهای مخصوص سایه و هاشور فیبروز دارای ته رنگ قرمز نمی باشند زیرا در ترکیبات این رنگ های از اکسید آهن استفاده نشده است .(شاید مشکل ته رنگ قرمز را در بعضی افراد که سالها قبل تاتو ابرو کرده اند دیده باشید)

4- ریزش رنگ در رنگ های فیبروز کمتر از رنگ های دیگر است چون در ترکیبات این نوع رنگ از الکل استفاده نشده است.

رنگ های فیبروز ابرو

مدل هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز:

هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز دارای 4 اصلی مدل اصلی است :

1- هاشور spine-3  (هاشور تیغ ماهی ) 

در این نوع هاشور نقطه کانونی هاشورها بر روی انتهای ابرو قرار دارد و تمام هاشور در جهت انتهایی ابرو زده می شود . به این نوع هاشور ، هاشور تیغ ماهی هم گفته می شود .

هاشور ابروی spin-3 یا تیغ ماهی2- هاشور Spine~5 (هاشور ابروی آسیایی)

در این نوع هاشور نقطه کانونی هاشورها در قسمت پایین ابرو و جایی بین ابتدا و قوس ابرو قرار دارد .

هاشور spin-53- هاشور Spine-6  (هاشور ابروی کلاسیک)

در این نوع هاشور نقطه کانونی هاشورها در قسمت قوس پایینی ابرو قرار دارد و تمام هاشور در جهت این نقطه قرار می گیرند .

هاشور spin-6 هاشور ابروی کلاسیک

4- هاشور Upper Spine

در این نوع هاشور نقطه کانونی هاشورها در قسمت بالایی ابرو ها قرار دارد و تمام هاشور ها در جهت بالای ابرو زده می شوند.

هاشور upper spine

تاتو کار با متد فیبروز ابرو : کسی که کار هاشور و سایه ابرو را بر اساس متد فیبروز انجام می دهد باید مدرک آکادمی فیروز را داشته باشد . کسانی که مدرک فیبروز را کسب می کنند به آنها لوگوی مخصوص فیبروز داده می شود و در سایت اصلی فیبروز نام آنها ثبت می شود. که از طریق لوگو و کدی که زیر لوگوی آنها درج می شود قابل تشخیص هستند.

نویسنده: مینا طاهریان
(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

جهت مشاوره رايگان در زمينه تاتو ، هاشور و اسکالپ سر  در اصفهان با شماره 09139021990 تماس بگيريد.