قیمت تاتو و هاشور در اصفهان و عوامل موثر در قیمت

اگر قصد انجام تاتو یا هاشور ابرو را داشته باشید شاید یکی از مهمترین معیارهای شما برای انتخاب تاتو کار هزینه تاتو و هاشور باشد ولی چه عواملی در قیمت تاتو و هاشور تاثیر دارند و باید چه نکاتی را در این زمینه بدونیم:

مرکز تاتو و هاشور

1- مجوز :

سالن هایی که دارای مجوز هستند معمولا تحت نظر نهادهای بهداشتی هستند و باید موارد بهداشتی مانند ایجاد اتاق ایزوله، استریل کردن وسایل و موارد بهداشتی دیگر را به صورت کامل رعایت کنند . پس قیمت تاتو و هاشور در سالن های دارای مجوز بالاتر از سالن های بدون مجوز است .

نکته : عدم رعایت بهداشت در سالن های ممکنه باعث انواع بیماری های خونی و عفونی شود پس حتما سالن های دارای مجوز را انتخاب کنید.

2-تحت نظر پزشک:

بعضی از سالن های تاتو و هاشور تحت نظر پزشک هستند طبیعتا سالن های که تحت نظر پزشک هستند هزینه های بالاتری نسبت به بقیه سالن های دریافت می کنند.

این مورد برای کسانی که دارای بیماری هایی مانند فشار خون ، بیمارهای قلبی و … هستند یا دارای سابقه حساسیت دارند اهمیت زیادی دارد و همچنین به خانم های باردار و شیرده حتما توصیه می کنیم به سالن هایی مراجعه کنند که تحت نظر پزشک باشند .

3-رنگ تاتو و هاشور :

رنگ تاتو و هاشور یکی از موارد بسیار تاثیر گذار در قیمت تاتو و هاشور است. رنگهای ارگانیک و رنگهایی که ته رنگ قرمز ، آبی و یا خاکستری ندارند قیمت بالاتری نسبت به رنگهای صنعتی دارند.

رنگهای صنعتی حاوی سرب و مواد سرطان زا هستند ولی ماندگاری بالاتری دارند برای همین خیلی از سالن های تاتو و هاشور از این نوع رنگها استفاده می کنند.

رنگهای ارگانیک و ضد حساسیت معمولا ماندگاری کمتری دارند ولی هیچ ضرری برای بدن ندارند .

نکته : رنگهای صنعتی  ممکن است در فرد ایجاد حساسیت کنند پس خیلی مهمه که برای انجام تاتو و هاشور از رنگهای ارگانیک و ضد حساسیت استفاده شود این مورد برای کسانی که سابقه حساسیت دارند و یا خانم های باردار و شیرده اهمیت بسیار زیادی دارد.

4-مواد مصرفی:

برای انجام تاتو و هاشور ، بهداشت اهمیت بسیار زیادی دارد و وسایل مورد استفاده حتما باید یکبار مصرف باشند . سالن هایی که این موارد را رعایت می کنند قیمت بالاتری نسبت به سالن هایی که این کار رو رعایت نمی کنند دارند .

نکته : حتما قبل از انجام تاتو و هاشور اطمینان حاصل کنید که وسایل مورد استفاده برای شما یکبار مصرف باشند.  به خصوص حتما دقت کنید که سوزن مورد استفاده حتما جلوی شما باز شود و از آک بودن آن اطمینان حاصل کنید.

5-مهارت تاتو کار:

هر چقدر تاتو کار ماهرتر و با متد های روز بیشتر آشنایی داشته باشه طبیعتا دستمزد بالاتری هم دارد.

مرکز تخصصی تاتو و هاشور مینا طاهریان در اصفهان

1-مجوز : مرکز تخصصی تاتو هاشور مینا طاهریان دارای مجوز و پروانه از وزارت بهداشت می باشد و تمام موارد بهداشتی مانند اتاق ایزوله ، استفاده از وسایل استریل و … به صورت کامل در آن رعایت شده است.

2-تحت نظر پزشک :مرکز تخصصی تاتو هاشور مینا طاهریان تحت نظر دکتر رامش نادر پور می باشد.

3-رنگ تاتو و هاشور :رنگهای استفاده شده در مرکز تخصصی تاتو هاشور مینا طاهریان کاملا ارگانیک و ضد حساسیت هستند و با برند های فیبروز ، فیکانتور و پی آر انجام می شوند .

4-موارد مصرفی: تمام موارد مصرفی در مرکز تخصصی تاتو و هاشور مینا طاهریان کاملا یکبار مصرف یا استریل می باشد .

5-مهارت تاتو کار:در این مرکز که در سال 1388 شروع به کار کرده است از متدهای فیبروز ، فیکانتور ، پی آر که از جدیدترین متد های روز دنیا هستند استفاده می شود.

قیمت تاتو و هاشور در مرکز تخصصی تاتو و هاشور مینا طاهریان

 • میکرو ابرو با متد فیبروز: 500 هزار تومان
 • میکرو ابرو با متد پی آر: 500 هزار تومان
 • میکرو ابرو : 500 هزار تومان
 • هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتشن : 500 هزار تومان
 • سایه ابرو : 400 هزار تومان
 • ترکیب سایه و هاشور ابرو :600 هزار تومان
 • تاتو خط چشم : 400 هزار تومان
 • تاتو بن مژه : 300 هزار تومان
 • تاتو خط لب : 300 هزار تومان
 • تاتو رژ لب : 500 هزار تومان
 • تاتو خط لب و رژلب : 600 هزار تومان

نویسنده: مینا طاهریان
(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

جهت مشاوره رايگان در زمينه آموزش تاتو و هاشور در اصفهان  با شماره 09139021990 تماس بگيريد.
توضیحات
تاریخ بازدید
امتیاز به :
قیمت تاتو و هاشور در اصفهان و عوامل موثر در قیمت
امتیاز دهنده
51star1star1star1star1star
تاتو خط چشم و تاتو خط مژه

تاتو خط چشم و تاتو بن مژه

اگر قصد انجام تاتو خط چشم را داشته باشید ممکن است سئوالات زیادی  درباره تاتو خط چشم برایتان پیش بیاید.  مثلا اینکه […]