ماندگاری هاشور ابرو با متد فیبروز

اگر قصد انجام هاشور ابرو با متد فیبروز را داشته باشید شاید یکی از اولین سئوالاتی که ممکن است  برایتان پیش بیاد این است که “ماندگاری هاشور ابرو با متد فیبروز چقدره؟” یا “چکار کنیم تا ماندگاری هاشور ابرو با متد فیبروز بیشتر بشه؟” در این مطلب می خواهیم تمام نکاتی که باید درباره ماندگاری هاشور ابرو با متد فیبروز بدانید را توضیح دهیم ؛ پس با ما تا پایان مطلب همراه باشید.

ماندگاری هاشور ابرو با متد فیبروز

ماندگاری هاشور ابرو با متد فیبروز چقدر است:

متد فیبروز با استفاده از روش دستی میکروبلیدینگ انجام می شود و همانطور که ممکن است قبلا شنیده باشید ماندگاری هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ خیلی بالا نیست و بیشتر از یکسال ماندگاری ندارد . ولی این حرف کاملا درست نیست و ماندگاری هاشور ابرو با متد فیبروز بستگی به عوامل زیادی دارد و می توان با رعایت یکسری نکات ماندگاری آن را خیلی بیشتر کرد و حتی تا سه سال افزایش داد.

چه عواملی بر ماندگاری هاشور ابرو با متد فیبروز تاثیر دارند؟

  • عمق هاشور ابرو : هاشور ابرو با متد فیبروز با قلم دستی میکروبلیدینگ زده می شود یعنی عمق هاشورها بستگی به تاتو کار دارد و هر چقدر تاتو کار هاشورها را عمیق تر بزند ماندگاری هاشور ابرو بیشتر می شود و هر چقدر عمق هاشورها کمتر باشد ماندگاری هاشور ابرو کمتر می شود .(معمولا تاتو کارهای حرفه ای هاشورهای ابرو را عمیق تر می زنند)
  • رنگ های فیبروز: رنگهای فیبروز دارای دو سری متفاوت هستند سری (SUP) که قوطیهای قهوه ای رنگ دارند و سری (SUPE) که بسته بندی آنها سفید رنگ است. رنگهای سری SUPE ماندگاری خیلی بیشتری نسبت به سری SUP دارند . برای ماندگاری بیشتر هاشورهای فیبروز از تاتو کار خود بخواهید از رنگهای سری SUPE برای هاشور ابروی فیبروز استفاده کند در شکل زیر می توانید تصویر رنگهای سری SUP و SUPE را ببینید.رنگهای فیبروز
  • رنگ انتخابی برای هاشور ابرو : به صورت کلی هر چقدر رنگ هاشور ابرو تیره تر باشد ماندگاری بیشتری دارد و هر چقدر روشن تر باشد ماندگاری کمتری دارد . بهترین رنگ برای هاشور ابرو رنگی متناسب با موهای طبیعیتان می باشد .
  • نوع پوست: نوع پوست در ماندگاری هاشور ابرو بسیار موثر است . معمولا هر چقدر پوست چربتر باشد ماندگاری هاشور ابرو کمتر می شود . البته اگر قبل از انجام هاشور ابرو ، اسکراپت صورت انجام دهید می توانید ماندگاری هاشور ابرو را بیشتر کنید.
  • پریودی:در دوران پریودی به خاطر تغییرات هورمونی در بدن رنگ پذیری پوست کاهش پیدا می کند و ماندگاری رنگ بسیار کمتر می شود و همیطور رنگهای هاشور ابرو در این دوران دارای ته رنگ قرمز می باشند برای همین توصیه می کنیم سه روز قبل از سیکل پریودی تا سه روز بعد از آن هاشور ابرو انجام نشود . (البته این مورد بیشتر مربوط به جلسه ترمیم اهمیت دارد)
  • دوران بارداری: دردوران بارداری به خاطر تغییرات هرمونی و همینطور رقیق شدن خون احتمال کم رنگ شدن هاشور ابرو  وجود دارد ولی مشکل خاصی برای جنین ایجاد نمی کند. (البته در این زمان باید دقت داشت که رنگ استفاده شده حتما باید ارگانیک باشد)
  • دوران شیردهی : در دوران شیردهی به خاطر رقیق شدن خون احتمال کم رنگ شدن یا محو شدن کامل هاشور ابرو وجود دارد به همین دلیل انجام هاشور ابرو را در چند ماه اول شیردهی توصیه نمی کنیم.( در دوران شیردهی باید دقت داشته باشید که رنگهای استفاده شده برای هاشور ابرو از نوع ارگانیک باشند)

نویسنده: مینا طاهریان
(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

جهت مشاوره رايگان در زمينه تاتو ، هاشور و اسکالپ سر با شماره 09139021990 تماس بگيريد.

 

توضیحات
تاریخ بازدید
امتیاز به :
ماندگاری هاشور ابرو با متد فیبروز
امتیاز دهنده
41star1star1star1stargray
فیبروز ابرو چیست

فیبروز ابرو چیست؟

اگر قصد انجام هاشور یا سایه ابرو را داشته باشید شاید توی تبلیغات اسم هایی مثل “فیبروز ابرو” یا “میکروبیلدینگ فیبروز” یا […]