هاشور ابرو بر اساس متد پی آر (Prbrows) چیست؟

اگر قصد انجام هاشور را داشته باشید شاید توی تبلیغات اسم هایی مثل “متد پی آر ابرو” یا “میکروبیلدینگ پی آر” یا طبق متد پی آر” را شنیده باشید .در این مطلب می خواهیم تمام نکاتی که باید درباره متد پی آر بدانید را به صورت کامل توضیح دهیم؛ پس با ما تا پایان مطلب همراه باشید.

متد پی آر

میکروبلیدینگ با متد Prbrows چیست؟

متد پی آر یک متد ایرانی برای انجام هاشور ابرو است که توسط خانم پریسا روشنی ایجاد شده است در این روش هاشور ها  بر اساس حالت ابروی طبیعی فرد و با در نظر گرفتن فرم طبیعی ابروهای خانم های ایرانی زده می شود .

تفاوت اصلی این متد با متدهای دیگر  هاشورابرو در اجرای انتحای ابرو می باشد که با ایجاد خطاي ديد و پرسپکتیو خطی باعث می شود ابروها با حفظ حالت طبیعیشان پر پشت تر دیده شوند.

برای اجرای این متد از ترکیب میکروبلید (هاشور با قلم دستی میکروبلید) ، میکروپیگمنتشن (هاشور با دستگاه میکروپیگمنتیشن ) و شیدینگ ابرو (سایه ابرو با دستگاه میکروپیگمنتیشن ) استفاده می شود که ترکیب این روشها باعث زیبایی هر چه بیشتر و ماندگاری بالاتر هاشور ابرو می شود.

پریسا روشنی - متد پی آر

ماندگاری متد پی آر چقدر است؟

واقعا نمی توان زمان خاصی برای ماندگاری هاشور ابرو گفت ولی به صورت تجربی ماندگاری هاشور ابرو به روش پی آر بین 2 الی 3 سال می باشد ولی در بعضی افراد تا 7 سال هم ماندگاری دارد .

تفاوتهای متد  پی آر ( prbrows) با دیگر سبکها

1- در متد پی حال حالت هاشور ها بافت و حجمی شبیه به موی طبیعی دارد و نحوه زدن هاشور ها به گونه ایست که با ایجاد خطای دید باعث می شود هاشور مانند ابروهای طبیعی فرد دیده شوند .

2- ماندگاری بالاتری نسبت به دیگر متدهای هاشور ابرو دارد.

3-این متد بر اساس ضخامت و نوع پوست و همینطور حالت طبیعی ابروهای خانم های ایرانی ایجاد شده است .

تفاوت متد فیبروز ابرو با متد پی آر

1- بیشترین تفاوت در ظاهر طراحی هاشور مربوط به انتهای ابرو ها می شود .انتهای ابرو ها در روش پی آر حالت سه بعدی و حجم دار مانند موی ابرو دارد در حالیکه در متد فیبروز خطوط انتهایی ابروها حالت گنبدی شکلی دارند .(البته به تازگی اساتید فیبروز هم تغییراتی در طراحی انتهایی ابرو داده اند که این دو سبک را بسیار شبیه بهم کرده است )

2-در  متد پی آر از ترکیب میکروبلید (هاشور با قلم دستی میکروبلید) ، میکروپیگمنتشن (هاشور با دستگاه میکروپیگمنتیشن ) و شیدینگ ابرو (سایه ابرو با دستگاه میکروپیگمنتیشن ) استفاده می شود. در حالیکه در متد فیبروز بیشتر از قلم میکروبلید استفاده می شود و گاهی از ترکیب میکروبلید و شیدینگ ابرو (به میزان بسیار کم ) استفاده می شود.

3- متد پی آر برای پوست خانم های ایرانی طراحی شده به همین دلیل ماندگاری بالاتری دارد .

رنگهای استفاده شده در متد پی آر

در این متد برای انجام هاشور ابرو از رنگهای مخصوص پی آر استفاده می شود که ساخت کشور آلمان هستند ولی به سفارش ایران تولید می شوند.

رنگ های پی آر

قیمت هاشور ابرو با متد پی آر 

قیمت هاشور ابرو در مرکز تخصصی تاتو و هاشور مینا طاهریان 700 هزار تومان می باشد .

فیلم هاشور ابرو با متد پی آر

توضیحات
تاریخ بازدید
امتیاز به :
هاشور ابرو بر اساس متد پی آر (Prbrows) چیست؟
امتیاز دهنده
51star1star1star1star1star