هاشور هایلایت ابرو

هاشور ابروی هایلات بهترین انتخاب برای کسانی است که قبلا دارای تاتو ،سایه یا هاشورابروی قدیمی هستند و الان دوست دارند هاشور ابرو جدید انجام دهند .در این مطلب می خواهیم تمام نکاتی که باید قبل و بعد از انجام  هاشور هایلایت  بدانید رو به طور کامل شرح دهیم ؛ پس با ما تا پایان مطلب همراه باشید.

هاشور هایلایت ابروهاشور ابرو هایلایت

روش هاشور ابروی هایلایت برای کسانی استفاده می شود که دارای تاتو ، سایه و یا هاشور ابروی قدیمی هستند و الان می خواهند هاشور ابروی جدید انجام دهند در این روش برای هاشور ابرو از دو رنگ تیره و روشن استفاده می شود رنگ تیره را می توانید خودتان انتخاب کنید و رنگ هاشور روشن بر اساس رنگ پوستتان انتخاب می شود در این حالت هاشورها کنار هم زده می شود ولی یکی با رنگ تیره و دیگری با رنگ روشن انجام می شود . این روش باعث روشن تر شدن کلی رنگ ابروها می شود و ظاهر تاتوهای قدیمی را بسیار زیبا و بروز می کند.

نکته : اگر رنگ تاتو یا هاشور قدیمی خیلی کمرنگ باشد نیاز به استفاده از روش هاشور هایلایت نیست و می توان از هاشور معمولی هم استفاده کرد.

انتخاب مدل هاشور ابروی هایلایت:

شما می توانید هر نوع مدل هاشور ابرویی را انتخاب کنید و این مدل را بر با هاشور هایلایت انجام دهید. در لینک زیر می توانید انواع هاشور ابرو را ببینید.

رنگ انتخابی برای هاشور هایلایت:

رنگ انتخابی برای هاشور هایلایت بستگی به رنگ تاتو یا هاشور قدیمی دارد ولی معمولا در هاشور ابروی هایلایت نمی توانید از رنگ های خیلی روشن برای هاشور ابرو استفاده کنید .

روش انجام هاشور هایلایت

برای انجام هاشور هایلایت از روش میکروپیگمنتیشن استفاده می شود. سوزن های استفاده شده در دستگاه میکروپیگمنتیشن یکبار مصرف هستند که این امر برای مسائل بهداشتی بسیار اهمیت دارد . رنگ های هاشور در این روش در عمق زیادی از پوست قرار می گیرند که این موضوع باعث می شود ماندگاری هاشور بیشتر شود .

نکته: دقت کنید تاتو کار حتما قبل از شروع کار سوزن دستگاه میکروپیگمنتشن را تعویض کند.

اقدامات لازم برای کاهش درد و اضطراب قبل از هاشور ابرو هایلایت :

1-اگر جزو کسانی هستید که از انجام هاشور ابرو ترس دارید یا پوست بسیار حساسی دارید نیم ساعت قبل از تاتو نصف قرص آلپرازولام (Alprazolam) یا یک عدد قرص ژلوفن یا هر قرص آرامش بخش دیگه ای را مصرف کنید.

2-قبل از ورود برای انجام هاشور ابرو، حتما یک نوشیدنی یا یک خوارکی قندی مثل شکلات یا انواع آبمیوه ها میل نمایید.

اقدامات قبل از تاتو هاشور ابروی هایلایت:

1- چند ساعت قبل از تاتو سعی کنید از مشتقات کافئینی مانند چای یا قهوه استفاده نکنید.

2- از سه روز قبل از انجام هاشور ابرو در معرض تابش اشعه uv (اشعه ماورا بنفش)قرار نگیرید.(اشعه uv برای برنزه کردن پوست استفاده می شود)

3- قبل از انجام هاشور، لایه برداری و میکرودرم پوست انجام ندهید.

4- از داروهای که باعث تحریک پوست می شوند استفاده نکنید

5- در صورتیکه سابقه حساسیت دارید قبل از جلسه تاتو از قرص ستیریزین (Cetirizine) استفاده نمایید (این قرص ضد حساسیت می باشد)

نکته : اگر سابقه حساسیت در مقابل مواد مختلف را دارید از تاتو کار خود بخواهید حتما تست حساسیت را برای شما انجام دهد.

نویسنده: مینا طاهریان
(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

جهت مشاوره رايگان در زمينه تاتو ، هاشور و اسکالپ سر با شماره 09139021990 تماس بگيريد.
توضیحات
تاریخ بازدید
امتیاز به :
هاشور هایلایت ابرو
امتیاز دهنده
41star1star1star1stargray