رنگ های تاتو و هاشور آمیا (amiea)

اگر شما یک تاتو کار باشیدحتما اسم رنگهای آمیا (amiea)  رو شنیدید ولی ممکن است سئوالات زیادی درباره این رنگها برایتان پیش بیاید مثلا “واقعا کیفیت رنگ های آمیا خوبه ؟” یا “ماندگاری رنگ های آمیا  چقدره؟” یا “قیمت رنگهای آمیا چقدره?” در این مطلب می خواهیم رنگ های آمیا را به صورت کامل بررسی کنیم ؛ پس با ما تا پایان مطلب همراه باشید.

رنگهای آمیا

رنگ های آمیا:

رنگهای آمیا (amiea)  بر پایه ترکیبات معدنی ساخته شده است و فاقد هر گونه مواد سمی ، شیمیایی ، حساسیت زا و فلزات سنگین سمی می باشند . رنگهای آمیا در سراسر اروپا و جهان مورد استفاده قرار می گیرند و تنها رنگهایی هستند که مورد تائید وزارت بهداشت ایران می باشند.
تمامی رنگ های آمیا بر اساس اصول پزشکی و مطابق با استانداردهایISO 13485 ، ISO 9001:2000 و گواهی CE اتحادیه اروپا تهیه و تولید می گردند.

رنگ های آمیا توسط چه کمپانی و کشوری تولید می شوند.

رنگ های آمیا (amiea) توسط کمپانی آلمانی MT.Derm  تولید می شوند . این کمپانی تولید کننده انواع رنگها و دستگاه های میکروپگمنتیشن و میکرونیدلینیگ با برند آمیا می باشد .

انواع رنگ های آمیا:

رنگهای آمیا را می توان به دو نوع  “درماسیف لاین” (Derma Safe) و ” ارگانیک  (Organic Line)” تقسیم کرد:

الف) رنگهای درماسیف آمیا (Derma Safe ) : رنگهای درماسیف بر پایه ترکیبات معدنی ساخته شده اند و دارای پنج دسته اصلی هستند 1- رنگهای ابرو 2- رنگهای لب 3- رنگهای خط چشم 4- رنگهای بازسازی و پوشانندگی 5- رنگهای ترمیمی

نکته : رنگهای درماسیف آمیا فقط برای روش میکروپیگمنتیشن مناسب هستند .

نکته 2:دسته رنگهای “درماسیف آمیا” را می توان  با دسته رنگهای” ارگانیک لاین آمیا”  ترکیب کرد.

رنگهای درماسیف آمیا

ب) رنگهای ارگانیک لاین آمیا(Organic Line): رنگهای “ارگانیک ” نسل جدید رنگهای آمیا هستند . این رنگها دارای کیفیت و ماندگاری بیشتری نسبت به رنگهای نسل قبلی یعنی رنگهای درماسیف می باشند .  همچنین در ترکیبات این رنگها از اکسید آهن استفاده نشده است که این باعث شده که این رنگها دارای ته رنگ قرمز نباشند . رنگهای “ارگانیک آمیا” حساسیت زا نیستند چون در ترکیبات آنها از فلزات سنگین و نیکل که عامل اصلی بیشتر حساستهای پوستی هستند هم استفاده نشده است . این رنگها دارای چهار دسته اصلی هستند :1- رنگهای ابرو 2- رنگهای لب 3- رنگهای خط چشم 4-رنگهای ترمیمی و ترکیبی

نکته: رنگهای ارگانیک لاین رو می توان هم برای روش میکروبلیدینگ و هم برای روش میکروپیگمنتیشن استفاده کرد.

نکته 2: دسته رنگهای “درماسیف آمیا” را می توان  با دسته رنگهای” ارگانیک لاین آمیا”  ترکیب کرد.

ویژگیهای رنگهای “ارگانیک لاین آمیا”:

  • نتایج طبیعی با ماندگاری بالا
  • ترکیب رنگ زیبا و درخشان
  • عدم تمایل به تناژ قرمز و سرد
  • غلظت زیاد رنگدانه ها با سرعت انتقال و رنگ پذیری عالی

رنگهای ارگانیک آمیاماندگاری رنگ های آمیا:

ماندگاری رنگهای آمیا بستگی به نوع پوست فرد و عمق کاشت رنگ دارد ولی به طور کلی ماندگاری رنگ های آمیا در حد متوسط هست و به خاطر ترکیبات معدنی ،این رنگها بعد از مدتی جذب پوست می شوند . البته رنگهای “ارگانیک آمیا” ماندگاری خوبی نسبت به رنگهای قبلی یعنی رنگهای”درماسیف آمیا” دارند. (رنگهای “ارگانیک آمیا” تقریبا دو برابر رنگهای “درماسیف” ماندگاری دارند)

قیمت رنگ های آمیا:

قیمت رنگهای سری درماسیف آمیا که در اندازه (10ml) عرضه می شوند در حدود 195 هزار تومان می باشد.(قیمت ها مربوط به مهر 97 می باشد)

قیمت رنگهای سری سری ارگانیک لاین آمیا که در اندازه (10ml) عرضه می شوند در حدود 246 هزار تومان می باشد.(قیمت ها مربوط به مهر 97 می باشد)

(برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ها می توانید با نمایندگی های آمیا تماس بگیرید)

نویسنده: مینا طاهریان
(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

جهت مشاوره رايگان در زمينه رنگ های آمیا با شماره 03134460120 تماس بگیرید.

 

توضیحات
تاریخ بازدید
امتیاز به :
رنگ های آمیا (amiea)
امتیاز دهنده
51star1star1star1star1star