برانکو بابیک (Branko Babic) ابداع کنند سبک فیبروز ، فیکانتور و …

اگر شما در زمینه آرایش های دائم مانند تاتو و هاشور  فعالیت داشته باشید احتمالا نام برانکو بابیک (Branko Babic) را شنیده اید در این مطلب می خواهیم درباره برانکو بابیک و سبک های ابداعی ایشان در زمینه ها آرایش دائم توضیح دهیم پس با ما تا پایان مطلب همراه باشید:

برانکو بابیکبرانکو بابیک کیست؟

برانکو بابیک موسس آکادمی فی (phi) و ابداع کننده سبک های مختلفی در زمینه آرایش دائم مانند فیبروز ابرو ، فی کانتو و … می باشد . آقای برانکو بابیک ساکن کشور صربستان هستند ولی کلاس های آموزشی ایشان در سطح جهانی و در کشورهای مختلف مانند ایران برگذار می شود . (البته در چند سال گذشته کلاس های مربوط به آموزش ایرانیان در کشورهای همسایه مانند آذربایجان برگذار شده است).

آقای بابیک و آکادمی فی در چه زمینه هایی فعالیت می کنند:

1- متد فیبروز ابرو (PHIBROWS) : 

فیبروز ابرو  (phibrows)یک متد جدید برای انجام هاشور و سایه ابرو است .پایه اصلی متد فیبروز، ایجاد یک هاشور یا سایه ابرو بر پایه هماهنگی ابروها با شکل کلی صورت است به صورتیکه بیشترین هماهنگی و زیبایی را بقیه اجزاء صورت داشته باشد و در عین حال ظاهر هاشورها کاملا شبیه به ابروهایی واقعی باشد.

2- فی کانتور (PHICONTOUR):

فی کانتور یک متد جدید برای انجام تاتو سایه چشم، تاتو خط چشم  و تاتو لب به صورتی زیبا و طبیعی می باشد .

3-PHIREMOVAL :یک متد جدید برای پاک کردن انواع تاتو و هاشور از صورت و بدن می باشد.

موسسه فی در زمینه های PHILINGS –  PhiHair –  PHINESSE – PHILASHES –  PHISCALP نیز فعالیت می کند .

آموزش در آکادمی فی:

آکادمی فی آموزشهای مختلفی را در زمینه آرایش دائم در سراسر جهان از جمله در ایران برگذار می کند البته در چند سال گذشته این آموزشها برای ایرانیان در کشورهای همسایه مثل باکو-آذربایجان برگذار شده است. هر کس در این دوره ها ثبت نام کند و موفق به گذراندن تمام مراحل آن گردد به آن لوگوی مخصوص آن دوره  داده می شود و اسم شخص در سایت آکادمی فی به عنوان نماینده آکادمی  ثبت می شود .( برای اطلاع از زمان و مکان برگذاری دوره ها می توانید به  صفحه اینستاگرام آقای برانکو بابیک  مراجعه نمایید)

درجه مهارت در آکادمی فی  : در آکادمی فی افراد بر اساس  مهارتشان به پنج لول تقسیم می شوند که در کنار لوگویشان قرار می گیرد . این لول ها بر اساس لول پایین به بالا عبارتند از  : 1- تاتو کار 2- تاتو کار برتر 3- استادیار 4- استاد ماهر 5- استاد بزرگ

درجه مهارت در آکادمی فی

فروشگاه آکادمی فی :

آکادمی فی تمام وسایل و مواد مصرفی مربوط به آرایش های دائم را با لوگوی مخصوص خود به فروش می رساند.

https://www.phishop.com

نویسنده: مینا طاهریان
(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

جهت مشاوره رايگان در زمينه تاتو ، هاشور و اسکالپ سر با شماره 09139021990 تماس بگيريد.