تاتو همرنگ پوست با رنگهای کامو (camo) آمیا

تاتو همرنگ پوست برای پاک کردن تاتوی قدیمی و یا از بین بردن خطاهای سطحی در حین کار استفاده می شود برای انجام تاتو همرنگ پوست می توان از رنگهای کامو آمیا که به همین منظور تولید شده اند استفاده کرد در این می خواهیم  رنگهای کامو (camo) آمیا را به صورت کامل بررسی کنیم ؛ پس با ما تا پایان مطلب همراه باشید.

تاتو همرنگ پوست با رنگهای کامو آمیا

رنگ های کامو (camo) آمیا:

رنگهای کامو جزو گروه رنگهای پوشانندگی و ترمیمی  هستند این رنگها برای پوشاندن تاتو های قدیمی یا از بین بردن خطاهای سطحی در حین کار و بدون تکرار بسیار مناسب هستند . این رنگها به خاطر ترکیبات شان که حاوی تیتانیوم می باشد دارای ماندگاری بسیار بالایی هستند .

نکته: دقت کنید که بهتر است برای پاک کردن تاتو قدیمی ابتدا از روش لیزر و یا ریمورها استفاده کنید و سپس به سراغ روش تاتو همرنگ بروید.

نحوه استفاده از رنگهای کامو  :

با توجه به متفاوت بودن ساختار اجزاء تشکلی دهنده رنگهای کامو، نحوه استفاده از این رنگها هم نسبت به بقیه رنگها متفاوت میباشد .

قبل از شروع کار بر اساس نوع پوست فرد ، رنگهای کامو را با هم ترکیب می کنیم تا رنگی شبیه به رنگ پوست فرد درست کنیم . سپس با کارتریجی که دارای سه نیدل هست کار را شروع میکنیم .ابتدا به صورت نقطه ای و سپس دورانی های نسبتها سریع و سطحی و نهایت سه مرتبه تکرار می کنیم .در صورت پوشیده نشدن تاتو قبلی کاور کردن را به جلسات بعدی موکول میکنیم و از تکرار بیش از حد و تجمع رنگدانه در آن قسمت خودداری میکنیم. بهتر است بین هر جلسه حداقل 21 روز فاصله باشد البته بهترین فاصله بین دو جلسه بین یک تا دو ماه می باشد.

انواع رنگهای کامو:

رنگهای “کامو ” آمیا را می توان به دو نوع  “درماسیف ” (Derma Safe) و ” ارگانیک لاین” (Organic Line) تقسیم کرد:

الف) رنگهای درماسیف آمیا (Derma Safe ) :رنگهای درماسیف آمیا بر پایه ترکیبات معدنی ساخته شده است و فاقد هر گونه مواد سمی ، شیمیایی ، حساسیت زا ،فلز نیکل ودیگر فلزات سنگین سمی می باشند . در اینجا رنگهای کامو سری درماسیف را به اختصار معرفی می کنیم.

 1-رنگ Camo 030 :  رنگ طبیعی پوست، این رنگ برای پاک کردن تاتو قدیمی و همینطور پاک کردن تاتویی که در همان لحظه کار شده است بسیار مناسب می باشد.

 2-رنگ Camo 040:  رنگ طبیعی پوست، این رنگ برای پاک کردن تاتو قدیمی و همینطور پاک کردن تاتویی که در همان لحظه کار شده است بسیار مناسب می باشد.

 3-رنگ Camo 100:  رنگ ترکیبی،این رنگ برای کاور کردن تاتوی افرادی که پوست تیره دارند بسیار مناسب است. از این رنگ برای رفع قرمزی تاتوهای قبلی نیز استفاده می شود.( این رنگ هم جزو رنگهای پوشانندگی و هم جزء رنگهای ترمیمی آمیا می باشد)

ب) رنگهای ارگانیک لاین آمیا(Organic Line): رنگهای “ارگانیک لاین” نسل جدید رنگهای  آمیا هستند . این رنگها دارای کیفیت و ماندگاری بیشتری نسبت به رنگهای نسل قبلی یعنی رنگهای درماسیف می باشند .در اینجا رنگهای کامو سری  ارگانیک لاین را به اختصار معرفی می کنیم.

 1-رنگ  organic Camo 10:  رنگ بسیار روشن،  این رنگ کامو بیشتر برای  ترکیب با دیگر رنگهای کامو و روشن کردن آنها استفاده می شود.

 2-رنگ organic Camo 20:  تن متوسط و خنثی پوست.، این رنگ برای پاک کردن تاتو قدیمی و همینطور پاک کردن تاتویی که در همان لحظه کار شده است بسیار مناسب می باشد.

 3-رنگ organic Camo 30:  رنگ روشن و خنثی، این رنگ برای پاک کردن تاتو قدیمی و همینطور پاک کردن تاتویی که در همان لحظه کار شده است بسیار مناسب می باشد.

 4-رنگ organic Camo 40:  رنگ پوست گرم، این رنگ برای پاک کردن تاتو قدیمی یا از بین بردن خطاهای سطحی در حین کار برای افرادی که دارای رنگ پوست روشن هستند بسیار مناسب می باشد .

چند نکته درباره ترکیب رنگ های آمیا:

1- توی یک جلسه مقدار زیادی رنگ کامو را وارد پوست نکنید برای پاک کردن تاتوهای قدیمی بصورت بسیار سطحی و با تکرار کم می توان از رنگهای کامو استفاده کرد.(حداکثر سه مرتبه)

2- فاصله بین دو جلسه برای پاک کردن تاتوهای قدیمی حداقل 21 روز می باشد البته بهترین زمان بین دو جلسه بین یک تا دو ماه می باشد.

3-از ترکیب رنگهای کامو با سایر رنگها خوداری نمایید چون ذرات رنگهای کامو درشت تر از رنگهای دیگر هستند و به خوبی با هم ترکیب نمی شوند .

4- رنگهای کامو به خاطر تیتانیوم موجود در ترکیبات آن ماندگاری بسیار بالایی دارند.

5- سعی کنید با ترکیب رنگهای کامو رنگی دقیقا شبیه به رنگ پوست فرد را ایجاد کنید.

6- از ترکیب رنگهای خیلی روشن با رنگهای خیلی تیره پرهیز کنید سعی کنید ابتدا رنگی که مدنظرتون هست را در بین رنگها پیدا کنید بعد از رنگهای یک یا دو درجه تیره تر یا روشن تر برای بدست آوردن رنگ مورد نظر استفاده کنید.

7_در زمان ترکیب رنگ هرگز بیشتر از سه رنگ را با هم ترکیب نکنید.

8- برای ترکیب رنگهای کامو باید از دیگر رنگهای کامو استفاده کنید رنگهای کامو را نمی توانید با رنگهای دیگر آمیا ترکیب کنید.

9-  دسته رنگهای “درماسیف آمیا” را می توان  با دسته رنگهای” ارگانیک لاین آمیا”  ترکیب کرد ولی بهتر است رنگ های درماسیف را با رنگهای درماسیف و رنگهای ارگانیک را با رنگهای ارگانیک ترکیب کنید.

10-رنگهای ارگانیک غلظت بالایی دارند و ممکن است در زمان کارکردن به راحتی از کارتریج دستگاه میکروپگمنتیشن خارج نشوند . البته ممکن است برای رنگهای درماسیف هم که مدت زمان طولانی در معرض هوا قرار گرفته اند هم همین مشکل پیش بیاید برای رفع این مشکل از محلول رقیق کننده دیلوشن(dilution) استفاده کنید.

ماندگاری رنگ های کامو آمیا:

ماندگاری رنگهای آمیا بستگی به نوع پوست فرد و عوامل مختلفی  دارد ولی به طور کلی ماندگاری رنگ های کامو آمیا به خاطر ترکیبات آن بالا است (ماندگاری رنگهای کامو خیلی بیشتر از دیگر رنگهای آمیا می باشد) . البته رنگهای “ارگانیک آمیا” ماندگاری بالاتری نسبت به رنگهای قبلی یعنی رنگهای”درماسیف آمیا” دارند. (رنگهای “ارگانیک آمیا” تقریبا دو برابر رنگهای “درماسیف” ماندگاری دارند)

قیمت رنگ های خط چشم  آمیا:

قیمت رنگهای سری درماسیف آمیا که در اندازه (10ml) عرضه می شوند در حدود 195 هزار تومان می باشد.(قیمت ها مربوط به مهر 97 می باشد)

قیمت رنگهای سری سری ارگانیک لاین آمیا که در اندازه (10ml) عرضه می شوند در حدود 245 هزار تومان می باشد.(قیمت ها مربوط به مهر 97 می باشد)
(قیمت رنگهای کامو ارگانیک آمیا در اندازه 5ml در حدود 38 یورو و 10ml در حدود 64 یورو می باشد .)

(برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ها می توانید با نمایندگی های آمیا تماس بگیرید)

نویسنده: مینا طاهریان

(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

جهت مشاوره رايگان در زمينه رنگ های آمیا با شماره 03134460120 تماس بگیرید.

 

توضیحات
تاریخ بازدید
امتیاز به :
تاتو همرنگ پوست با رنگهای کامو (camo) آمیا
امتیاز دهنده
41star1star1star1stargray