ترکیب رنگهای تاتو آمیا (رنگهای ترمیمی ، ترکیبی و بازسازی و پوشانندگی )

رنگ های آمیا دارای ترکیب رنگهای مختلفی است ولی یکسری از این رنگها برای ترکیب با رنگهای دیگر ، یا بر طرف کردن رنگ تاتوها یا پوشاندن تاتو استفاده می شود که به این رنگها به ترتیب رنگهای “ترکیبی ” ، “ترمیمی ” و” پوشانندگی”  گفته می شود در این مطلب می خواهیم این سری رنگها را به صورت کامل بررسی کنیم ؛ پس با ما تا پایان مطلب همراه باشید.

رنگهای تاتو آمیا

رنگ های ترمیمی ، ترکیبی و پوشانندگی آمیا:

رنگهای ترکیبی : این سری رنگها برای ترکیب با رنگهای دیگر برای روشن کردن ، تیره کردن یا اضافه کردن یک تناژ رنگی به رنگ اصلی استفاده می شوند.

رنگهای ترمیمی: این رنگها بیشتر برای اصلاح تناژ رنگی تاتوهای قدیمی یا تاتوهایی که به تازگی زده شده اند استفاده می شوند مثل بر طرف کردن تناژه قرمز ، آبی ، خاکستری و …

رنگهای پوشانندگی و بازسازی : این رنگها برای پوشاندن تاتوهای قدیمی یا اصلاح اشتباه در تاتوهای تازه استفاده می شوند مثلا اگر بخواهیم قسمتی از خط چشم یا تاتو ابرو را پاک کنیم یا اگر در زمان کار کردن اشتباهی مرتکب شدیم به وسیله این رنگها می توانیم این اشتباه را اصلاح کنیم.

انواع رنگ های ترکیبی ، ترمیمی و پوشانندگی آمیا:

رنگهای “ترکیبی ، ترمیمی و پوشانندگی ” آمیا را می توان به دو نوع  “درماسیف ” (Derma Safe) و ” ارگانیک لاین” (Organic Line) تقسیم کرد:

الف) رنگهای درماسیف آمیا (Derma Safe ) :رنگهای درماسیف آمیا بر پایه ترکیبات معدنی ساخته شده است و فاقد هر گونه مواد سمی ، شیمیایی ، حساسیت زا ،فلز نیکل ودیگر فلزات سنگین سمی می باشند . رنگهای  درماسیف دارای دو دسته :1- رنگهای “رنگ های بازسازی و پوشانندگی” 2-“رنگ های ترمیمی و ترکیبی ” هستند  که هر کدام از این دسته ها رو به صورت جدا گانه توضیح می دهیم.

1- رنگهای بازسازی و پوشانندگی درماسیف: این رنگها برای پوشاندن تاتوهای قدیمی یا اصلاح اشتباه در تاتوهای تازه استفاده می شوند البته از بعضی از این رنگها می توان برای ترکیب و ترمیم رنگهای دیگر هم استفاده کرد .در اینجا پر کاربرد ترین این رنگها را معرفی می کنیم:

 1-رنگ Camo 030 :  رنگ طبیعی پوست، این رنگ برای پاک کردن تاتو قدیمی و همینطور پاک کردن تاتویی که در همان لحظه کار شده است بسیار مناسب می باشد.(قبل از استفاده از این رنگ حتما نکات ترکیب رنگ کامو (camo)را بخوانید)

 2-رنگ Camo 040:  رنگ طبیعی پوست، این رنگ برای پاک کردن تاتو قدیمی و همینطور پاک کردن تاتویی که در همان لحظه کار شده است بسیار مناسب می باشد.(قبل از استفاده از این رنگ حتما نکات ترکیب رنگ کامو (camo)را بخوانید)

 3-رنگ Camo 100:  رنگ ترکیبی،این رنگ برای کاور کردن تاتوی افرادی که پوست تیره دارند بسیار مناسب است. از این رنگ برای رفع قرمزی تاتوهای قبلی نیز استفاده می شود.(قبل از استفاده از این رنگ حتما نکات ترکیب رنگ کامو (camo)را بخوانید)

 4-رنگ Areola 020:  رنگ ترمیمی و ترکیبی، این رنگ برای ترمیم هاله سینه در مصارف پزشکی و ایجاد رنگ کم رنگ لب بسیار مناسب می باشد.

 5-Areola 040:  رنگ ترمیمی و ترکیبی، این رنگ برای ترمیم هاله سینه در مصارف پزشکی بسیار مناسب می باشد.

 6-رنگ Areola 090:  رنگ ترمیمی و ترکیبی، این رنگ برای ترمیم هاله سینه در مصارف پزشکی بسیار مناسب می باشد.

 7-رنگ Areola 100:  رنگ سرد قهوه ای- زیتونی، این رنگ برای ترمیم هاله سینه در مصارف پزشکی و همچنین ابروهایی که تناژ قرمزی دارند بسیار مناسب می باشد.

1- رنگهای ترمیمی و ترکیبی درماسیف : این سری رنگها برای ترکیب با رنگهای دیگر برای روشن کردن ، تیره کردن یا اضافه کردن یک تناژ رنگی به رنگ اصلی استفاده می شوند و یا برای اصلاح تناژ رنگی تاتو مثل بر طرف کردن تناژ آبی ، قرمز و … مورد استفاده قرار می گیرند. در اینجا پر کاربرد ترین رنگهای ترمیمی و ترکیبی را معرفی می کنیم:

 1-رنگ Olive:  رنگ ترمیمی ،این رنگ برای اصلاح قرمزی ابرو در افراد با پوست تیره مورد استفاده قرار می گیرد.

 2-رنگ Khaki:  رنگ ترمیمی،  این رنگ برای اصلاح قرمزی ابرو برای افراد دارای پوست روشن مورد استفاده قرار می گیرد.و همینطوراز این رنگ برای ترکیب با رنگ های گرم به منظور جلوگیری از ایجاد قرمزی هم استفاده می شود .

 3-رنگ Camo 100:  رنگ ترکیبی، این رنگ برای کاور کردن تاتوی افرادی که پوست تیره دارند مورد استفاده قرار می گیرد. همینطور از این رنگ برای رفع قرمزی تاتوهای قبلی هم استفاده می شود.(قبل از استفاده از این رنگ حتما نکات ترکیب رنگ کامو (camo)را بخوانید)

 4-رنگ Magnolia (مگنولیا):  رنگ ترکیبی، این رنگ برای ایجاد رنگ پوست سرد مورد استفاده قرار می گیرد. همینطور این رنگ برای ترکیب با رنگ های گروه ابرو به منظور روشن کردن و طبیعی تر کردن رنگ های تیره بسیار مناسب است.

 5-رنگ Amber:  این رنگ برای خنثی کردن تناژ خاکستری ابروها بسیار مناسب است.

 6-رنگ Golden Yellow:  رنگ ترکیبی، شفاف و روشن. این رنگ برای درخشان کردن رنگ ها و روشن کردن ابروهای تیره مورد استفاده قرار می گیرد.

 7-رنگ Sahara:  رنگ ترکیبی و شفاف. این رنگ برای روشن کردن ابروها در افرادی که ابروهای متمایل به خاکستری دارند بسیار مناسب می باشد.

 8-رنگ Mandarin:  رنگ ترکیبی، این رنگ برای ایجاد رنگ پوست سرد بسیار مناسب می باشد همچنین از این رنگ برای ترکیب با رنگ های گروه ابرو به منظور روشن کردن و طبیعی تر کردن رنگ های تیره هم استفاده می شود.

ب) رنگهای ارگانیک لاین آمیا(Organic Line): رنگهای “ارگانیک لاین” نسل جدید رنگهای  آمیا هستند . این رنگها دارای کیفیت و ماندگاری بیشتری نسبت به رنگهای نسل قبلی یعنی رنگهای درماسیف می باشند .رنگهای ترکیبی و ترمیمی ارگانیک لاین آمیا برای ترکیب با رنگهای دیگر ارگانیک لاین و بر طرف کردن تناژهای قرمز ، آبی ، خاکستری و … استفاده می شوند .در اینجا پر کاربردترین رنگهای  ” ترمیمی ترکیبی ارگانیک لاین آمیا را معرفی می کنیم:

 2-رنگ golden yellow (گلدن یلو):  رنگ گرم با تناژ خردلی، این رنگ برای هایلات کردن هاشور ابرو و کاور کردن رنگ های بنفش و خاکستری به جا مانده از تاتوهای قدیمی بسیار مناسب است. همچنین می توان از این رنگ برای سایه چشم رنگی هم استفاده کرد.

 3-رنگ amber (آمبر):  این رنگ دارای تناژ آجری روشن می باشد . از این رنگ برای ترکیب با رنگهای گروه ابرو استفاده می شود تا از به وجود آمدن تناژ آبی و خاکستری در آنها جلوگیر کند. همچنین از این رنگ برای دکوپاز خط چشم های پخش شده هم می توان استفاده کرد.

چند نکته درباره ترکیب رنگ های آمیا:

1-چند نکته درباره رنگهای کامو (camo) :

  • از ترکیب رنگهای کامو با سایر رنگها خوداری نمایید چون ذرات رنگهای کامو درشت تر از رنگهای دیگر هستند و به خوبی با هم ترکیب نمی شوند .
  •  رنگهای کامو حاوي تيتانيوم مي باشند در نتیجه ماندگاري زیادی دارند.
  • رنگهای کامو براي از بين بردن خطاهاي سطحي و بدون تكرار در حین کار می توان استفاده کرد.
  • از رنگهای كامو می توان به كمك يك ميكرو براش برای رفع قسمت های خطا استفاده کرد.
  •   برای پاک کردن تاتوهای قدیمی بصورت بسیار سطحی و با تکرار کم می توان از رنگهای کامو استفاده کرد.(حداکثر سه مرتبه)
  • از رنگهای کامو متناسب با رنگ پوست فرد برای کاور کردن استفاده کنید.

2_در زمان ترکیب رنگ هرگز بیشتر از سه رنگ را با هم ترکیب نکنید.

2- برای ترکیب رنگهای آمیا باید از رنگهای آمیا استفاده کنید (مثلا نمی توانید یک رنگ صورتی آمیا را با یک رنگ زرد از یک مارک دیگر ترکیب کنید)

3- برای خنثی کردن رنگ دودی در افرادی که پوست سبزه دارند به ترکیب کمی رنگ نارنجی اضافه کنید.( برای بعضی رنگها می توان از رنگ قرمز هم استفاده کرد)

4- اضافه کردن رنگ زرد به ترکیب رنگ باعث روشن تر شدن رنگ و هم تثبیت رنگ می شود.

5- از ترکیب رنگهای خیلی روشن با رنگهای خیلی تیره پرهیز کنید سعی کنید ابتدا رنگی که مدنظرتون هست را در بین رنگها پیدا کنید بعد از رنگهای یک یا دو درجه تیره تر یا روشن تر برای بدست آوردن رنگ مورد نظر استفاده کنید.

6-  دسته رنگهای “درماسیف آمیا” را می توان  با دسته رنگهای” ارگانیک لاین آمیا”  ترکیب کرد ولی بهتر است رنگ های درماسیف را با رنگهای درماسیف و رنگهای ارگانیک را با رنگهای ارگانیک ترکیب کنید.

7-رنگهای ارگانیک غلظت بالایی دارند و ممکن است در زمان کارکردن به راحتی از کارتریج دستگاه میکروپگمنتیشن خارج نشوند . البته ممکن است برای رنگهای درماسیف هم که مدت زمان طولانی در معرض هوا قرار گرفته اند هم همین مشکل پیش بیاید برای رفع این مشکل از محلول رقیق کننده دیلوشن(dilution) استفاده کنید.

ماندگاری رنگ های آمیا:

ماندگاری رنگهای آمیا بستگی به نوع پوست فرد و عمق کاشت رنگ دارد ولی به طور کلی ماندگاری رنگ های آمیا در حد متوسط هست و به خاطر ترکیبات معدنی ،این رنگها بعد از مدتی جذب پوست می شوند . البته رنگهای “ارگانیک آمیا” ماندگاری خوبی نسبت به رنگهای قبلی یعنی رنگهای”درماسیف آمیا” دارند. (رنگهای “ارگانیک آمیا” تقریبا دو برابر رنگهای “درماسیف” ماندگاری دارند)

قیمت رنگ های خط چشم  آمیا:

قیمت رنگهای سری درماسیف آمیا که در اندازه (10ml) عرضه می شوند در حدود 195 هزار تومان می باشد.(قیمت ها مربوط به مهر 97 می باشد)

قیمت رنگهای سری سری ارگانیک لاین آمیا که در اندازه (10ml) عرضه می شوند در حدود 245 هزار تومان می باشد.(قیمت ها مربوط به مهر 97 می باشد)
(قیمت رنگهای خط چشم ارگانیک آمیا در اندازه 5ml در حدود 38 یورو و 10ml در حدود 64 یورو می باشد .)

(برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ها می توانید با نمایندگی های آمیا تماس بگیرید)

نویسنده: مینا طاهریان

(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

جهت مشاوره رايگان در زمينه رنگ های آمیا با شماره 03134460120 تماس بگیرید.

 

توضیحات
تاریخ بازدید
امتیاز به :
ترکیب رنگهای تاتو آمیا (رنگهای ترمیمی ، ترکیبی و بازسازی و پوشانندگی )
امتیاز دهنده
51star1star1star1star1star