انواع تاتو ابرو

اگر قصد انجام تاتو ابرو را دارید شاید اولین سئوالی که برایتان پیش بیاید این است که چه نوع تاتوی ابرویی را انتخاب کنید . کلا می توان تاتوی ابرو را به سه دسته کلی تقسیم کرد:
انواع تاتو ابرو

1- هاشور ابرو :

هاشور ابرو یا هاشور مویی ابرو ، طراحی خطوط بسیار ظریف و کوتاه ، به صورت کاملاً طبیعی مطابق با رویش مو های ابرو می باشد. هاشور ابرو به دلیل طبیعی تر بودن حالت آن بسیار پر طرفدار است .
هاشور ابرو به شش دسته اصلی تقسیم می شود :1-هاشور طبیعی 2- هاشور ابروی کرکی 3-هاشور ابروی خطی 4- هاشور ابروی دو بعدی (هاشور ابروی دخترانه ) 5-هاشور ابروی سه بعدی (هاشور ابروی تیغ ماهی ) 6- هاشور ابروی هایلایت

هاشور ابرو

2- سایه دائمی ابرو :

تاتو سایه ابرو به سه روش 1- سایه دائمی ساده 2- سایه مخملی ابرو (شیدینگ ابرو) 3-” سایه طبیعی ابرو “ا جرا می شود.
در روش “تاتو سایه ساده ابرو” تمام ابرو به صورت یکدست تاتو می شود ولی در روش “تاتو سایه مخملی ابرو (شیدینگ ابرو)” تمام سطح ابرو با نقاطی پوشیده می شود که این نقاط در قسمت تاج و بالای ابرو دارای تراکم کم و در انتهای ابرو دارای تراکم زیادی می باشند . این روش برای کسانی که به دنبال ابروهایی با حالت فانتزی هستند ولی در عین حال می خواهند ابروهایی طبیعی و پرپشت داشته باشند مناسب است .
“تاتو سایه طبیعی ابرو ” یکی از بهترین روش‌ها برای داشتن ابروهایی زیبا، طبیعی و پرپشت است. در این روش شکل اصلی ابرو حالت طبیعی دارد و تنها برای قسمت‌های خالی ابرو که معمولا قسمت انتهایی ابرو است از تاتو سایه استفاده می‌کنند. با استفاده از این روش شکل کلی ابروها کاملا طبیعی خواهد بود و ابروهایی زیبا با حالت طبیعی خواهید داشت. این روش برای کسانی که برای اولین بار است که می خواهند تاتو سایه ابرو انجام دهند بسیار مناسب است .

سایه دائمی ابرو

3- ترکیب سایه و هاشور ابرو :

این حالت ترکیبی از دو حالت قبل است در این روش قسمت تاج و بالای ابروها به روش هاشور ابرو کار می شود و قسمت زیر و انتهای ابروها به روش سایه ابرو کار می شود این نوع تاتو ابرو برای کسانی که به دنبال ابروهایی بی عیب نقص هستند کاملا مناسب است . زیرا ظاهر بسیار زیبایی به ابروها می دهد.

ترکیب سایه و هاشور ابرو

نویسنده: مینا طاهریان
(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

مرکز تخصصی تاتو  “مینا طاهریان” زیر نظر پزشک آماده ارائه انواع خدمات تاتو و هاشور در اصفهان می باشد.
شماره تماس : 09139021990-03132232892

توضیحات
تاریخ بازدید
امتیاز به :
انواع تاتو ابرو : 1- هاشور ابرو 2-سایه ابرو 3- ترکیب سایه و هاشور ابرو
امتیاز دهنده
51star1star1star1star1star