درد تاتو خط چشم چقدره؟ | آیا در زمان تاتو خط چشم امکان خونریزی وجود داره؟

یکی از اولین سئوالات و نگرانی هایی که ممکن است برای افرادی که می خواهند برای اولین بار تاتو خط چشم انجام دهند پیش بیاید این است که “آیا تاتو خط چشم درد دارد؟” یا ” آیا در زمان تاتو خط چشم امکان خونریزی وجود داره؟”  در این مطلب می خواهیم درباره میزان درد ،خونریزی و نکاتی که باید قبل از انجام تاتو خط چشم بدانید را به صورت کامل توضیح دهیم؛ پس با ما تا پایان مطلب همراه باشید.

درد و خونریزی تاتو خط چشم

درد تاتو خط چشم چقدر است؟

ابرو یکی از قسمت های صورت است که در هنگام انجام تاتو کمترین درد را دارد البته میزان آستانه درد در افراد مختلف ، متفاوت است اما با وجود روش های جدید و مواد بی حسی که قبل از انجام تاتو خط چشم زده می شود درد تاتو خط چشم بسیار کم و کاملا قابل تحمل است.

آیا در زمان تاتو خط چشم امکان خونریزی وجود داره؟

اگر برای انجام تاتو خط چشم از روش های استاندارد (میکروپیگمنتیشن) استفاده کنید به هیچ عنوان خونریزی ندارد و فقط ممکن است بر روی پلک خراشهایی بسیار کوچکی ایجاد شود . که این خراشها اصلا درد یا خونریزی ندارند. البته ممکن است بعد از انجام تاتو خط چشم ، پلکها درچار التهام شوند ولی با انجام مراقبت های بعد از تاتو خط چشم این التهاب خیلی زود از بین می رود.

اقدامات لازم برای کاهش درد و اضطراب قبل از انجام تاتو خط چشم:

1-اگر جزو کسانی هستید که از انجام تاتو خط چشم ترس دارید یا پوست بسیار حساسی دارید نیم ساعت قبل از انجام تاتو خط چشم ، نصف قرص آلپرازولام (Alprazolam) یا یک عدد قرص ژلوفن یا هر قرص آرامش بخش دیگه ای را مصرف کنید.

2-قبل از ورود به جلسه تاتو حتما یک نوشیدنی یا یک خوارکی قندی مثل شکلات یا انواع آبمیوه ها میل نمایید.

نویسنده: مینا طاهریان
(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

جهت مشاوره رايگان در زمينه تاتو ، هاشور و اسکالپ سر در اصفهان  با شماره 09139021990 تماس بگيريد.
توضیحات
تاریخ بازدید
امتیاز به :
درد تاتو خط چشم چقدره؟ | آیا در زمان تاتو خط چشم امکان خونریزی وجود داره؟
امتیاز دهنده
41star1star1star1stargray