ترکیب رنگهای تاتو آمیا (رنگهای خط چشم)

رنگ های آمیا دارای ترکیب رنگهای مختلفی است در اینجا می خواهیم رنگهای خط چشم آمیا و نکاتی را که باید در مورد رنگهای دسته خط چشم آمیا بدانید  را به صورت کامل بررسی کنیم ؛ پس با ما تا پایان مطلب همراه باشید.

رنگهای تاتو خط چشم آمیا

رنگ های خط چشم آمیا:

رنگهای ابروی آمیا (amiea)  بر پایه ترکیبات معدنی ساخته شده است و فاقد هر گونه مواد سمی ، شیمیایی ، حساسیت زا ،فلز نیکل ودیگر فلزات سنگین سمی می باشند . رنگهای ابروی لب در سراسر اروپا و جهان مورد استفاده قرار می گیرند و تنها رنگهایی هستند که مورد تائید وزارت بهداشت ایران می باشند.

انواع رنگ های خط چشم آمیا:

رنگهای خط چشم آمیا را می توان به دو نوع  “درماسیف ” (Derma Safe) و ” ارگانیک لاین” (Organic Line) تقسیم کرد:

الف) رنگهای درماسیف آمیا (Derma Safe ) : رنگهای درماسیف بر پایه ترکیبات معدنی ساخته شده اند و نسل قدیمی تر رنگهای خط چشم آمیا می باشند .در اینجا پر کاربردترین رنگهای خط چشم سری “درما سیف ” را معرفی می کنیم:

 1-رنگ Olive :  خاکستری- سبز، این رنگ  برای سایه زدن و ترمیم ابروهایی که قبلا تاتو شده اند و  متمایل به قرمز می باشند بسیار مناسب می باشد.

 2-رنگ Dove Blue:  آبی- خاکستری، این رنگ برای خط چشم و سایه زدن خط چشم بسیار مناسب می باشد.

 3-رنگ Night Blue:  مشکی- سورمه ای، این رنگ برای خط چشم در افرادی که تمایل به داشتن خط چشم تیره ندارند مناسب می باشد.

 4-رنگ Anthracite:  مشکی- خاکستری، این رنگ برای تکنیک پرپشت نمودن مژه و خط چشم برای افراد مسن بسیار مناسب می باشد.

 5-Deep Black:  مشکی ترین مشکی، این رنگ برای تکنیک پرپشت نمودن مژه و خط چشم برای تمام افراد بسیار مناسب می باشد.

 6-رنگ Bamboo:  سبز شفاف، این رنگ  برای پر کردن مژه و سایه زدن خط چشم بسیار مناسب می باشد

ب) رنگهای ارگانیک لاین آمیا(Organic Line): رنگهای “ارگانیک لاین” نسل جدید رنگهای خط چشم آمیا هستند . این رنگها دارای کیفیت و ماندگاری بیشتری نسبت به رنگهای نسل قبلی یعنی رنگهای درماسیف می باشند .رنگهای “ارگانیک آمیا” حساسیت زا نیستند چون در ترکیبات آنها از فلزات سنگین و نیکل که عامل اصلی بیشتر حساسیتهای پوستی هستند  استفاده نشده است.

ویژگیهای رنگهای “ارگانیک لاین آمیا”:

  • نتایج طبیعی با ماندگاری بالا
  • ترکیب رنگ زیبا و درخشان
  • عدم تمایل به تناژ قرمز و سرد
  • غلظت زیاد رنگدانه ها با سرعت انتقال و رنگ پذیری عالی

در اینجا پر کاربردترین رنگهای خط چشم سری “ارگانیک لاین آمیا ” را معرفی می کنیم:

 1-رنگ deep black : مشکی ترین مشکی، این رنگ برای تکنیک پرپشت نمودن مژه و خط چشم برای تمام افراد مناسب می باشد.

 2-رنگ black beauty :  رنگ خاکستری بسیار تیره با رنگ آبی. این رنگ برای تاتو خط چشم در افرادی که دارای پوست روشن یا گندمی دارند بسیار مناسب می باشد .در صورتیکه بخواهید از این رنگ در پوستهای بسیار تیره استفاده کنید بهتر است برای جلوگیری از دودی شدن رنگ خط چشم ، یک قطره رنگ قرمز را با این رنگ ترکیب کنید یا رنگ بلک بیوتی را با رنگ پرشن هورس Persian Horse (رنگ شماره 4 ارگانیک لاین ابرو) ترکیب کنید.

 3-graphite:  رنگ گرافیت یه رنگ طوسی نقره ای، این رنگ برای افرادی که می خواهند سایه چشم رنگی داشته باشند بسیار مناسب می باشد . این رنگ برای کسانی که پوست روشن و ترجیحا چشم رنگی هستند مناسب می باشد .

چند نکته درباره ترکیب رنگ های خط چشم آمیا:

1_در زمان ترکیب رنگ هرگز بیشتر از سه رنگ را با هم ترکیب نکنید.

2- برای ترکیب رنگهای آمیا باید از رنگهای آمیا استفاده کنید (مثلا نمی توانید یک رنگ صورتی آمیا را با یک رنگ زرد از یک مارک دیگر ترکیب کنید)

2- برای خنثی کردن رنگ دودی در افرادی که پوست سبزه دارند به ترکیب کمی رنگ نارنجی اضافه کنید.( برای بعضی رنگها می توان از رنگ قرمز هم استفاده کرد)

3- اضافه کردن رنگ زرد به ترکیب رنگ باعث روشن تر شدن رنگ و هم تثبیت رنگ می شود.

4- از ترکیب رنگهای خیلی روشن با رنگهای خیلی تیره پرهیز کنید سعی کنید ابتدا رنگی که مدنظرتون هست را در بین رنگها پیدا کنید بعد از رنگهای یک یا دو درجه تیره تر یا روشن تر برای بدست آوردن رنگ مورد نظر استفاده کنید.

5-  دسته رنگهای “درماسیف آمیا” را می توان  با دسته رنگهای” ارگانیک لاین آمیا”  ترکیب کرد ولی بهتر است رنگ های درماسیف را با رنگهای درماسیف و رنگهای ارگانیک را با رنگهای ارگانیک ترکیب کنید.

6-رنگهای ارگانیک غلظت بالایی دارند و ممکن است در زمان کارکردن به راحتی از کارتریج دستگاه میکروپگمنتیشن خارج نشوند . البته ممکن است برای رنگهای درماسیف هم که مدت زمان طولانی در معرض هوا قرار گرفته اند هم همین مشکل پیش بیاید برای رفع این مشکل از محلول رقیق کننده دیلوشن(dilution) استفاده کنید.

ماندگاری رنگ های خط چشم آمیا:

ماندگاری رنگهای آمیا بستگی به نوع پوست فرد و عمق کاشت رنگ دارد ولی به طور کلی ماندگاری رنگ های آمیا در حد متوسط هست و به خاطر ترکیبات معدنی ،این رنگها بعد از مدتی جذب پوست می شوند . البته رنگهای “ارگانیک آمیا” ماندگاری خوبی نسبت به رنگهای قبلی یعنی رنگهای”درماسیف آمیا” دارند. (رنگهای “ارگانیک آمیا” تقریبا دو برابر رنگهای “درماسیف” ماندگاری دارند)

قیمت رنگ های خط چشم  آمیا:

قیمت رنگهای سری درماسیف آمیا که در اندازه (10ml) عرضه می شوند در حدود 195 هزار تومان می باشد.(قیمت ها مربوط به مهر 97 می باشد)

قیمت رنگهای سری سری ارگانیک لاین آمیا که در اندازه (10ml) عرضه می شوند در حدود 246 هزار تومان می باشد.(قیمت ها مربوط به مهر 97 می باشد)
(قیمت رنگهای خط چشم ارگانیک آمیا در اندازه 5ml در حدود 38 یورو و 10ml در حدود 64 یورو می باشد .)

(برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ها می توانید با نمایندگی های آمیا تماس بگیرید)

نویسنده: مینا طاهریان

(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

جهت مشاوره رايگان در زمينه رنگ های آمیا با شماره 03134460120 تماس بگیرید.

 

توضیحات
تاریخ بازدید
امتیاز به :
ترکیب رنگهای تاتو آمیا (رنگهای خط چشم)
امتیاز دهنده
51star1star1star1star1star