انواع هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز

متد فیبروز چیست؟

فیبروز (phi+brows) یک متد جدید برای هاشور و سایه ابرو با قلم میکروبیلدینگ است این متد توسط موسسه “فی”(phi) ایجاد شده است . که پایه اصلی آن ایجاد یک هاشور یا سایه ابرو بر پایه هماهنگی ابروها با شکل کلی صورت است به صورتیکه بیشترین هماهنگی و زیبایی را بقیه اجزاء صورت داشته باشد و در عین حال ظاهر ابروها کاملا طبیعی باشد.

انوع هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز:

هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز را می توان به چهار دسته اصلی تقسیم کرد در اینجا هر کدام را به صورت جداگانه توضیح می دهیم ولی قبل از شروع کار به عکس زیر با دقت نگاه کنید و مکان شماره گذاری ها را به خاطر بسپارید چون برای توضیح هر کدام از هاشورها از این تقسیم بندی استفاده می کنیم.

انواع هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز

1- هاشور Spine-3 (هاشور ابروی تیغ ماهی)

در این نوع هاشور نقطه کانونی هاشورها بر روی انتهای ابرو (نقطه شماره 3 ) قرار دارد و تمام هاشور در جهت انتهایی ابرو زده می شود . به این نوع هاشور ، هاشور سه بعدی یا هاشور تیغ ماهی هم گفته می شود .

این ابرو برای کسانی که ابروهایشان رو به بالاست ولی کم پشت است و همینطور کسانی که به دلایلی مثل بیماری یا …. تمام ابروی خود را از دست داده اند بسیار مناسب است .

هاشور spine-3

2- هاشور Spine~5 (هاشور ابروی آسیایی)

در این نوع هاشور نقطه کانونی هاشورها در قسمت پایین ابرو و جایی بین ابتدا و قوس ابرو قرار دارد می توانید این نقطه کانونی را کمی جلوتر از نقطه 5 در تصویر ببینید در حقیقت این نقطه در 5/5 قرار دارد  .

این نوع هاشور برای کسانی که جهت ابرویشان عوض میشه و کسانی که حالت صورت و و ابروهایشان شبیه به اهالی شرق آسیا (مثل ژاپن و چین) هستند بسیار مناسب است .

نکته: برای هاشور ابروی آقایان هم از این روش هاشور استفاده می شود.

هاشور spine-5

هاشور spin-5
3- هاشور Spine-6  (هاشور ابروی کلاسیک)

در این نوع هاشور نقطه کانونی هاشورها در قسمت قوس پایینی ، یعنی روی نقطه شماره 6 بر روی تصویر قرار دارد و تمام هاشور در جهت این نقطه قرار می گیرند .

این نوع ابرو برای کسانی که دوست ندارند زیر ابرو خط بیفتد و یا کسانی که جهت ابروهایشان رو به پایین است بسیار مناسب می باشد .

هاشور spine-6هاشور spin-6

4- هاشور Upper Spine (هاشور ابروی دخترانه)

در این نوع هاشور نقطه کانونی هاشورها در قسمت بالایی ابرو ها قرار دارد و تمام هاشور ها در جهت بالای ابرو زده می شوند .این روش برای افرادی که ابروی اسپرت را دوست دارند بسیار مناسب است.

هاشور upper spine

هاشور upper spine

نویسنده: مینا طاهریان
(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

مرکز تخصصی تاتو  “مینا طاهریان” زیر نظر پزشک آماده ارائه انواع خدمات تاتو و هاشور در اصفهان می باشد.
شماره تماس : 09139021990-03132232892

فیبروز ابرو

متد فیبروز ابرو(phibrows) چیست؟

فیبروز (phi+brows) یک متد جدید برای هاشور و سایه ابرو با قلم میکروبیلدینگ است این متد توسط آکادمی فی”(phi) و آقای برانکو بابیک […]