ترکیب رنگهای تاتو آمیا (رنگهای لب)

رنگ های آمیا دارای ترکیب رنگهای مختلفی است در اینجا می خواهیم رنگهای لب آمیا و نکاتی را که باید در مورد رنگهای دسته لب آمیا بدانید  را به صورت کامل بررسی کنیم ؛ پس با ما تا پایان مطلب همراه باشید.

رنگ های لب آمیا:

رنگهای ابروی آمیا (amiea)  بر پایه ترکیبات معدنی ساخته شده است و فاقد هر گونه مواد سمی ، شیمیایی ، حساسیت زا ،فلز نیکل ودیگر فلزات سنگین سمی می باشند . رنگهای ابروی لب در سراسر اروپا و جهان مورد استفاده قرار می گیرند و تنها رنگهایی هستند که مورد تائید وزارت بهداشت ایران می باشند.

انواع رنگ های لب آمیا:

رنگهای لب آمیا را می توان به دو نوع  “درماسیف ” (Derma Safe) و ” ارگانیک لاین” (Organic Line) تقسیم کرد:

الف) رنگهای درماسیف آمیا (Derma Safe ) : رنگهای درماسیف بر پایه ترکیبات معدنی ساخته شده اند و نسل قدیمی تر رنگهای لب آمیا می باشند .در اینجا پر کاربردترین رنگهای سری “درما سیف ” را معرفی می کنیم:

 1-رنگ Old Rose (اُلد رُز) :  صورتی متوسط کم رنگ با ته رنگ بنفش،  این رنگ برای لب های بسیار رنگ پریده بسیار مناسب می باشد.

 2-رنگ Blackberry:  رنگ بنفش مات با تناژ قهوه ای،این رنگ برای خط لب، ترمیم خط لب و تیره کردن دیگر رنگ های گروه لب مناسب می باشد.

 3-رنگ Raspberry:  توت فرنگی رنگ، این رنگ برای خط لب و سایه لب بسیار مناسب می باشد. جهت رفع کبودی لب ها می توان آن را با رنگ Mandarin (رنگ شماره 13 درماسیف)ترکیب کرد.

 4-رنگ Fuchsia:  صورتی پررنگ، این رنگ  برای سایه زدن و خط لب بسیار مناسب می باشد.

 5-رنگ Bright Terracotta:  رنگ گرم روشن با تناژ قهوه ای، این رنگ برای افرادی که مایل به داشتن لب هایی با رنگ طبیعی می باشند بسیار مناسب است.

 6-رنگ Precious Red:  رنگ قرمز درخشان و شفاف، این رنگ برای خط لب و سایه لب مناسب می باشد.

 7-رنگCaramel:  رنگ گرم روشن،این رنگ برای افراد با پوست تیره و افرادی که مایل هستند لب هایی با رنگ طبیعی داشته باشند بسیار مناسب می باشد.

 8-رنگ Rosewood:  رنگ مات با سایه خنثی، این رنگ برای افرادی که مایل هستند لب هایی با رنگ طبیعی متمایل به صورتی داشته باشند بسیار مناسب می باشد.

 9-رنگ Litchi:  رنگ خنثی، رنگ طبیعی لب،این رنگ برای خط لب با تناژ قرمز روشن بسیار مناسب می باشد.

 10-رنگ Brick Red:  رنگ خنثی، رنگ طبیعی لب،این رنگ برای خط لب با تناژ قرمز روشن بسیار مناسب می باشد.

 11-رنگ Ruby Red:  رنگ قرمز مات و خنثی، این رنگ برای خط لب و سایه زدن لب بسیار مناسب می باشد.

 12-رنگ Coral :  رنگ قرمز گرم درخشان با تناژ نارنجی، این رنگ برای خط لب و سایه زدن لب بسیار مناسب می باشد.

 13-رنگ Mandarin :  رنگ گرم درخشان با روشنایی بسیار بالا. این رنگ برای ترکیب با دیگر رنگ ها جهت رفع کبودی و تناژ خاکستری لب ها بسیار مناسب می باشد.

 14-رنگ Henna :  رنگ گرم با تناژ قهوه ای، این رنگ برای سایه زدن لب های قرمز تیره و خط لب بسیار مناسب می باشد.

 14-رنگ Lipmask :  این ماده در پایان کار برای روشن کردن ظاهر تیره رنگ بر روی موضع استعمال می شود تا لب ها طبیعی به نظر برسند.

 

ب) رنگهای ارگانیک لاین آمیا(Organic Line): رنگهای “ارگانیک لاین” نسل جدید رنگهای آمیا هستند . این رنگها دارای کیفیت و ماندگاری بیشتری نسبت به رنگهای نسل قبلی یعنی رنگهای درماسیف می باشند .رنگهای “ارگانیک آمیا” حساسیت زا نیستند چون در ترکیبات آنها از فلزات سنگین و نیکل که عامل اصلی بیشتر حساستهای پوستی هستند هم استفاده نشده است.

ویژگیهای رنگهای “ارگانیک لاین آمیا”:

  • نتایج طبیعی با ماندگاری بالا
  • ترکیب رنگ زیبا و درخشان
  • عدم تمایل به تناژ قرمز و سرد
  • غلظت زیاد رنگدانه ها با سرعت انتقال و رنگ پذیری عالی

 1-رنگ Flamingo :  صورتی بسیار گرم و پررنگ مناسب برای خط و سایه لب. برای تیره کردن این رنگ از SWEET PLUM (رنگ شماره 6 ارگانیک) استفاده می‌شود.

 2-رنگ Papaya :  گرم و درخشان با روشنایی بالا. این رنگ برای خط و سایه لب بسیار مناسب است . برای از بین بردن کبودی لب و خاکستری ابروهای مشکی می توان از این رنگ می توان استفاده کرد.

 3-رنگ Cherry Blossom (چری بلوسم):  گرم وتیره.این رنگ برای خط لب و سایه لب بسیار مناسب است.رنگ چری بلوسوم را به تنهایی می توان برای پوست های روشن استفاده کرد ولی برای پوستهای تیره باید این رنگ را با رنگ ماندارین Mandarin (رنگ دسته ترمیمی و ترکیبی ارگانیک) ترکیب کرد.

 4-رنگ Nougat :  گرم و روشن با سایه روشن و رنگ عمیق مناسب برای افرادی که پوست تیره دارند و مایلند تا لب هایی با رنگ طبیعی داشته باشند.

 5-رنگ Tasty Nude (تستی نود ) :  گرم و متوسط ، رنگ تستی نود دارای رنگ گوشتی با تناژ خنثی می باشد و برای کسانی که به دنبال رنگ طبیعی لب هستند بسیار مناسب می باشد . برای تیره تر و یا روشن تر کردن این رنگ بهتر است از رنگ های پاپایا Papaya (رنگ شماره 2 ارگانیک) و کرن بریPapaya (رنگ شماره 7 ارگانیک) استفاده کنید.

 6-رنگ Sweet Plum :  بنفش روشن و مات با تناژ قهوه ای. مناسب برای خط و سایه لب به ویژه خط لب هایی که قبلا خوب رنگ نگرفته است. استفاده از این رنگ برای سایه کامل لب مجاز نمی باشد. این رنگ جهت تیره کردن دیگر رنگهای گروه لب کاربرد دارد. از ترکیب این رنگ با Papaya (رنگ شماره 2 ارگانیک) می توان برای اصلاح لب های کبود استفاده نمود.

 7-رنگ Cranberry (کرن بری):  قرمز گرم درخشان. مناسب برای خط و سایه لب. این رنگ تیره به نظر می رسد و با توجه ماندگاری بالا بهتر است به صورت تک رنگ استفاده شود و جهت رفع تیرگی و کبودی لب مناسب است.

 8-رنگ Dragon Fruit ( درگون فروت ):  صورتی گرم و تیره و پررنگ. این رنگ برای خط و سایه لب بسیار مناسب می باشد برای تیره کردن این رنگ از MERLOT(رنگ شماره 9 ارگانیک) و SWEET PLUM (رنگ شماره 6 ارگانیک) استفاده می شود.(این رنگ قابلیت ترکیب با سایر رنگ های ارگانیک لب رو هم برای ایجاد تناژ های روشن تر و یا تیره تر دارد)

 9-رنگ Merlot :  بنفش تیره و مات با تناژ قهوه ای. مناسب برای خط و سایه لب به ویژه خط لب هایی که قبلا خوب رنگ نگرفته است. هرگز این رنگ برای سایه کامل لب استفاده نمی شود. این رنگ جهت تیره کردن دیگر رنگ های گروه لب کاربرد دارد. از ترکیب این رنگ با Papaya (رنگ شماره 2 ارگانیک) می توان برای اصلاح لب های کبود استفاده نمود.

 10-رنگ terracotta (تراکوتا):  رنگ تراکوتا دارای تناژ گوشتی دارد از این رنگ به تنهایی می توان برای لبهای نرمال و بدون تیرگی استفاده کرد . اگر لب دارای تیرگی بود این رنگ را با رنگهای ماندارین(رنگ دسته ترمیمی و ترکیبی ارگانیک) و کرن بریPapaya (رنگ شماره 7 ارگانیک) ترکیب کنید.

چند نکته درباره ترکیب رنگ های لب آمیا:

1_در زمان ترکیب رنگ هرگز بیشتر از سه رنگ را با هم ترکیب نکنید.

2- برای ترکیب رنگهای آمیا باید از رنگهای آمیا استفاده کنید (مثلا نمی توانید یک رنگ صورتی آمیا را با یک رنگ زرد از یک مارک دیگر ترکیب کنید)

2- برای خنثی کردن رنگ دودی در افرادی که پوست سبزه دارند به ترکیب کمی رنگ نارنجی اضافه کنید.

3- اضافه کردن رنگ زرد به ترکیب رنگ باعث روشن تر شدن رنگ و هم تثبیت رنگ می شود.

4- از ترکیب رنگهای خیلی روشن با رنگهای خیلی تیره پرهیز کنید سعی کنید ابتدا رنگی که مدنظرتون هست را در بین رنگها پیدا کنید بعد از رنگهای یک یا دو درجه تیره تر یا روشن تر برای بدست آوردن رنگ مورد نظر استفاده کنید.

5-  دسته رنگهای “درماسیف آمیا” را می توان  با دسته رنگهای” ارگانیک لاین آمیا”  ترکیب کرد ولی بهتر است رنگ های درماسیف را با رنگهای درماسیف و رنگهای ارگانیک را با رنگهای ارگانیک ترکیب کنید.

6-رنگهای ارگانیک غلظت بالایی دارند و ممکن است در زمان کارکردن به راحتی از کارتریج دستگاه میکروپگمنتیشن خارج نشوند . البته ممکن است برای رنگهای درماسیف هم که مدت زمان طولانی در معرض هوا قرار گرفته اند هم همین مشکل پیش بیاید برای رفع این مشکل از محلول رقیق کننده دیلوشن(dilution) استفاده کنید.

ماندگاری رنگ های لب آمیا:

ماندگاری رنگهای آمیا بستگی به نوع پوست فرد و عمق کاشت رنگ دارد ولی به طور کلی ماندگاری رنگ های آمیا در حد متوسط هست و به خاطر ترکیبات معدنی ،این رنگها بعد از مدتی جذب پوست می شوند . البته رنگهای “ارگانیک آمیا” ماندگاری خوبی نسبت به رنگهای قبلی یعنی رنگهای”درماسیف آمیا” دارند. (رنگهای “ارگانیک آمیا” تقریبا دو برابر رنگهای “درماسیف” ماندگاری دارند)

قیمت رنگ های لب آمیا:

قیمت رنگهای سری درماسیف آمیا که در اندازه (10ml) عرضه می شوند در حدود 195 هزار تومان می باشد.(قیمت ها مربوط به مهر 97 می باشد)

قیمت رنگهای سری سری ارگانیک لاین آمیا که در اندازه (10ml) عرضه می شوند در حدود 246 هزار تومان می باشد.(قیمت ها مربوط به مهر 97 می باشد)

(برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ها می توانید با نمایندگی های آمیا تماس بگیرید)

نویسنده: مینا طاهریان

(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

جهت مشاوره رايگان در زمينه رنگ های آمیا با شماره 03134460120 تماس بگیرید.

 

توضیحات
تاریخ بازدید
امتیاز به :
ترکیب رنگهای تاتو آمیا (رنگهای لب)
امتیاز دهنده
51star1star1star1star1star