درد تاتو لب چقدره؟ | آیا در زمان تاتو لب امکان خونریزی وجود داره؟

یکی از اولین سئوالات و نگرانی هایی که ممکن است برای افرادی که می خواهند برای اولین بار تاتو خط لب یا تاتو رژلب انجام دهند پیش بیاید این است که “آیا تاتو لب درد دارد؟” یا ” آیا در زمان تاتو لب امکان خونریزی وجود داره؟”  در این مطلب می خواهیم درباره میزان درد ،خونریزی و نکاتی که باید قبل از انجام تاتو خط لب و تاتو رژلب بدانید را به صورت کامل توضیح دهیم؛ پس با ما تا پایان مطلب همراه باشید.

درد تاتو لب چقدره

درد تاتو خط لب و تاتو رژلب چقدر است؟

درد تاتو خط لب: آستانه درد در افراد مختلف ، متفاوت است اما با وجود روش های جدید و مواد بی حسی که قبل از انجام تاتو خط لب زده می شود درد تاتو خط لب بسیار کم و کاملا قابل تحمل است.

درد تاتو رژلب : قبل از انجام تاتو رژلب از آمپولهای بی حسی مخصوص دندانپزشکها استفاده می شود که باعث می شود انجام تاتو رژلب کاملا بدون درد باشد .( آمپولهای بی حسی باید توسط پزشک تزریق شود)

آیا در زمان تاتو خط لب یا تاتو رژلب  امکان خونریزی وجود داره؟

اگر برای انجام تاتو خط لب یا تاتو رژلب از روش های استاندارد (میکروپیگمنتیشن) استفاده کنید به هیچ عنوان خونریزی ندارد و فقط ممکن است بر روی لبها خراشهایی بسیار کوچکی ایجاد شود . که این خراشها اصلا درد یا خونریزی ندارند. البته ممکن است بعد از انجام تاتو لب ، لبها درچار التهاب شوند ولی با انجام مراقبت های بعد از تاتو لب این التهاب خیلی زود از بین می رود.

اقدامات لازم برای کاهش درد و اضطراب قبل از انجام تاتو لب :

1-اگر جزو کسانی هستید که از انجام تاتو لب ترس دارید یا پوست بسیار حساسی دارید نیم ساعت قبل از تاتو لب (خط لب یا رژلب) ، نصف قرص آلپرازولام (Alprazolam) یا یک عدد قرص ژلوفن یا هر قرص آرامش بخش دیگه ای را مصرف کنید.

2-قبل از ورود به مرکز برای انجام تاتو خط چشم حتما یک نوشیدنی یا یک خوارکی قندی مثل شکلات یا انواع آبمیوه ها میل نمایید.

نویسنده: مینا طاهریان
(کپی برداری از این متن فقط با ذکر نویسنده و لینک منبع مجاز می باشد)

جهت مشاوره رايگان در زمينه تاتو خط لب و تاتو رژلب در اصفهان  با شماره 09139021990 تماس بگيريد.
توضیحات
تاریخ بازدید
امتیاز به :
درد تاتو لب چقدره؟ | آیا در زمان تاتو لب امکان خونریزی وجود داره؟
امتیاز دهنده
41star1star1star1stargray